Części zamienne do maszyn JCB

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klientów jeżeli chodzi o dobór i sprzedaż części zamiennych do maszyn JCB. Wykwalifikowany zespół handlowców pomoże w dobraniu odpowiedniej części.

Sprzedajemy oryginalne części JCB jak również ich wysokiej jakości zamienniki.

W naszej ofercie znajdują się części eksploatacyjne, elementy nadwozia maszyn JCB, elementy ramion koparkowych i ładowarkowych, podzespoły elektryczne, części silnikowe, części do skrzyni biegów, elementy układu chłodzenia, części układu hamulcowego, części hydrauliczne, części układu jezdnego, elementy układu paliwowego oraz wydechowego.

Do najbardziej popularnych części JCB należą wszystkie części które dosyć szybko zużywają się podczas eksploatacji maszyny jednocześnie chroniąc ją przed poważniejszymi uszkodzeniami. Należą do nich różnego rodzaju ślizgi teflonowe, tulejki metalowe, podkładki dystansowe, komplety uszczelnień do siłowników, uszczelnienia wałów napędowych i zwolnic (simmeringi), poduszki gumowe pod silnik, skrzynię biegów i kabinę oraz zęby do łyżek. Z racji tego że części te należy dosyć często wymieniać oferujemy na nie bardzo atrakcyjne ceny.

Inną grupę części stanowią elementy nadwozia maszyny JCB. Można tu wymienić części takie jak: błotniki, różnego rodzaju klamki do drzwi i szyb, lusterka wewnętrzne i zewnętrzne, lampy przednie, tylne i robocze, klosze do tych lamp, siłowniczki gazowe do drzwi i szyb. Wszystkie te części można znaleźć w naszej ofercie.

Można u nas kupić różnego rodzaju akcesoria do maszyn JCB takie jak farby, kalamitki, naklejki, smarownice a także osprzęt do koparko-ładowarek JCB: łyżki podsiębierne różnej szerokości, mechaniczne szybkozłącza do łyżek.

Najbardziej kosztowną grupę stanowią części zamienne takie jak pompy hydrauliczne, wały napędowe, zwrotnice kół, półosie, elektrozawory, tłumiki części do silnika i skrzyni biegów itp. Z racji że zakup tych części wiąże się z dużym wydatkiem a także ich wymiana nie należy do operacji szczególnie prostych oferujemy je w większości jako części oryginalne JCB chociaż ceny nadal pozostają konkurencyjne. Oczywiście dla klientom którzy życzą sobie części w jeszcze niższych cenach oferujemy wysokiej jakości zamienniki.

W ciągłej sprzedaży posiadamy oleje, płyny, smary i filtry do maszyn JCB. Są to oleje hydrauliczne HP32 i HP46, hydrauliczne oleje przekładniowe do mostów i zwolnic, oleje silnikowe, oleje transmisyjne do skrzyni biegów, płyny hamulcowe, płyny do chłodnicy. Jeżeli chodzi o filtry do maszyn JCB to sprzedajemy filtry powietrza, paliwa, oleju hydraulicznego, oleju silnikowego, filtry do skrzyni biegów do wszystkich modeli minikoparek, koparko-ładowarek ,ładowarek, ładowarek teleskopowych, koparek kołowych i gąsienicowych marki JCB. W większości są to produkty oryginalne w atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy też stuprocentowe zamienniki tych produktów.

Nasze doświadczenie zdobyte przez intensywną kilkuletnią działalność na rynku części zamiennych do maszyn budowlanych a w szczególności części JCB pozwala nam na bardzo wysoką jakość obsługi klienta. Dobrane przez nas części zawsze są częściami o które chodziło klientowi.

Firma JCB (pełna nazwa J C Bamford Excavators Limited) to jeden z trzech największych producentów sprzętu budowlanego na świecie. W obecnej chwili produkuje ok. 300 modeli rożnego rodzaju osprzętu wykorzystywanego w pracach konstrukcyjnych, wyburzeniowych oraz w rolnictwie. Do najpopularniejszych produktów należą koparko-ładowarki, koparki, traktory FASTRAC oraz silniki diesla. Firma powstała w 1945r. w Wielkiej Brytanii i obecnie produkuje swoje maszyny w 18 fabrykach rozsianych po całym świecie.

Wszystkie części JCB w naszej ofercie