Gąsienice gumowe do minikoparek

Gąsienice Gumowe ASTRAK QTRACK

Firma Hydro-Części jest autoryzowanym sprzedawcą gąsienic gumowych których producentem jest brytyjsko-duńska firma ASTRAK. Oferujemy gąsienice do mini i midi koparek większości producentów dostępnych na Polskim rynku w ponad 390 rozmiarach.

Jesteśmy stale zaopatrzeni w większe ilości gąsienic w najbardziej popularnych rozmiarach co pozwala nam na bardzo szybką realizację zamówień naszych klientów.

Wszystkie sprzedawane przez nas gąsienice są produkowane w technologii bezszwowej (CSC – Continuous Steel Cords ) w celu nadaniu gąsienicy większej wytrzymałości i trwałości.

Gąsienice z wewnętrznym oplotem z ciągłych linek ze stali nierdzewnej (System CSC) zwiększają wytrzymałość gąsienicy o ok 40% co pozwala na przedłużenie jej żywotności a tym samym zmniejszenie kosztów jej użytkowania.

STANDARDY JAKOŚCI

Gąsienice gumowe ASTRAK Q-TRACK zostały opracowane i wyprodukowane w najnowszej technologii, aby oferować zwiększoną wydajność i efektywność. Teraz w standardzie przedłużona gwarancja (18 miesięcy), która jest jedną z najdłuższych w branży.

Program ciągłego rozwoju produktu oraz linie produkcyjne wykorzystujące zaawansowane technologie zapewniają, że gąsienice Astrak Q-TRACK są najlepszym wyborem na dynamicznym rynku.

Q-TRACK jest opłacalnym rozwiązaniem bez kompromisów względem jakość.

Astrak - Gąsienice Gumowe

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Nasi sprzedawcy chętnie pomogą w dobraniu odpowiedniego rozmiaru gąsienicy do państwa potrzeb.

Każde zapytanie jest analizowane pod względem modelu minikoparki oraz oryginalnego rozmiaru stosowanego przez producenta maszyny. Oferujemy gąsienice w rozmiarach oryginalnych lub zamiennych w zależności od zastosowania.

Szybka odpowiedź na zapytania klientów oraz dobrze zaopatrzony magazyn pozwala nam na wysyłkę towaru do klienta jeszcze w dniu zamówienia.

Gąsienice wysyłamy sprawdzonymi firmami kurierskimi które realizują dostawy na terenie Polski w ciągu 24 godzin.

POPULARNE ROZMIARY

Wszystkie rozmiary

DOŚWIADCZENIE PRODUCENTA

Firma ASTRAK jest obecnie jednym z największych producentów gąsienic gumowych w Europie. Produkuje gąsienice o szerokościach od 150 do 1000mm które pasują do ponad 5200 modeli minikoparek.

GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie sprzedawane przez nas gąsienice są objęte  18 miesięczną gwarancją producenta na uszkodzenia wynikłe z wad fabrycznych. W roku 2018 odsetek takich reklamacji wyniósł zaledwie 0,3% i jest to tendencja spadkowa w porównaniu z latami ubiegłymi.

Tak niski procent reklamowanych gąsienic firma ASTRAK osiągnęła dzięki inwestycją mającym na celu podnoszenie jakości procesu produkcji.

JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie klientowi najwyżej jakości obsługi i sprzedawanych przez nas produktów. Dzięki gąsienicom marki ASTRAK jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.

Gąsienice gumowe - Astrak